Daily Archives: Травень 18, 2017

Прощавай перший клас!

18 травня 2017 року, в учнів 1-А класу відбулося свято Прощавай перший клас!
Свято, на якому дітки попрощалися з першим класом. З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші. Адже на свято завітало стільки гостей! Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом першого шкільного року.

ТРАГЕДІЯ НЕЗНИЩЕННОГО НАРОДУ

Життя світу – це теж і моє життя.

І не давайте мені знеболюючого.

Я повинен нарешті відчути правду.

Правда є прямою дорогою на Голгофу

(Ліна Костенко)

А над світом українська вишивка цвіте!

Сьогодні, 18 травня, учні та вчителі долучилися до святкування  Міжнародного дня вишиванки.
Уся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.