Daily Archives: Травень 22, 2017

«День здоров’я» для учнів 2-х і 3-х класів

Сьогодні, 22 травня 2017 року, учні 2-х і 3-х класів провели найулюбленіший день – «День здоров’я». Зранку учні зібралися на порозі школи і, вислухавши інструктаж завуча, організовано рушили в Бучанський міський парк. «Дні здоров’я» у 4-й школі вже стали доброю традицією, адже не тільки дають можливість школярам оздоровитися та відпочити.

Музей – центр патріотичного виховання молоді

Учні 2-Є класу відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 р.». Діти велику увагу зосередили на діорамі, військовій техніці.
Музей викликає хвилюючі переживання, нагадуючи про обов`язок пам`ятати, зобов`язуючи ніколи не забувати.

Близьке знайомство з птахами і не тільки…

У чудовий травневий день, коли зовсім не хочеться сидіти в приміщенні, нашому класу пощастило – ми поїхали на екскурсію до страусиної ферми, що знаходиться в с. Ясногородка.

Страус – що це за птах? Всі бажали побачити його зблизька.

Екскурсія до Українського села

Сьогодні учні 3-Д та 2-Е класів зі своїми керівниками – Домащенко Ларисою Антонівною та Лавровською Вікторією Анатоліївною відвідали краєзнавчий музей – Українське село!

Свято Букваря у 1-Е класі

Є книг багато — радісних, печальних,

Товстих, тонких, барвистих, наче жар.

Але одна — книжкам усім начальник,

І звуть її по-простому — Буквар!