Daily Archives: Квітень 20, 2021

Моя сім’я – це моя опора.

Моя сім’я – це моя опора. Моя сім’я – це моя фортеця! Усе найкраще, що є на землі, починається з родини. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій чи взаємин. Міцна і дружня українська родина, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної та успішної держави.
Учні 2-е згадали, хто є в їхній родині, в чому її сила, які обов’язки вони виконують в своїй сім’ї і кожен з другокласників презентував проєкт, на якому зобразив свою чудову та щасливу родину.
Сім’я – це найголовніше, що є в кожного з нас. Вона тримається на взаєморозумінні, довірі, турботі один про одного, радості від спільних дій . І щоб не трапилося, ми завжди можемо розраховувати на підтримку рідних. Без сім’ї людина не може жити. І молодші школярі по закінченню роботи над проєктом «Моя родина» зробили такий висновок: «Мої рідні і близькі завжди мене чекають і люблять. Моя сім’я – це моя опора. Моя сім’я – це моя фортеця!

Моя сім'я - це моя опора.