Daily Archives: Квітень 28, 2021

Безпечна праця – право кожної людини

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці.

З цієї нагоди бібліотека нашого НВК презентує виставку фотоматеріалів «Безпечна праця – право кожної людини». Виставка висвітлює фотоматеріали з питань охорони праці, правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.

Мета виставки – звернути увагу на відповідальне ставлення до збереження як власного життя та здоров’я, так і людей, які знаходяться поруч, профілактики травматизму в побуті та виробництві, здійснення інформаційної роботи серед читачів.

Запрошуємо відвідати фотовиставку у нашій бібліотеці!

Безпечна праця – право кожної людини

Великдень – найбільше християнське свято

Підготовка до Великодня починається заздалегідь.
Діти також з нетерінням чекають самого світлого і радісного свята, під час якого дні наповнюються особливою радістю.
Учні 1 -Д класу у щоденниках вражень працювали за темою ,,Великодні дива”.
Діти малювали Пасхальних кроликів, паски, писанки, крашанки, свічки. Ці атрибути є символом присутності Божої в світі і його турботи про всіх людей.

Великдень - найбільше християнське свято