Daily Archives: Квітень 22, 2021

День землі – один із головних днів сучасності

Щороку 22 квітня святкується День землі, що має на меті привернути ще більшу увагу до питання екології, сортування сміття, використання екосумок тощо.

Особисто для мене екологічна діяльність є важливою та знайомою, адже багато років я провів беручи участь у різноманітних проєктах та заходах, що дало мені змогу зрозуміти те, що, на щастя, дуже багато людей зацікавлені в збереженні природи. На моделі ООН у комітеті збереження навколишнього середовища ми обговорювали десятки екологічних пропозицій. Уже майже не залишилося людей, які не знали б про користь використання екосумок. Тим більше зараз, у час, коли будь-яку річ можна зробити дизайнерським виробом. Під час пандемії бренди почали випускати модні маски, так само з екосумками. Вони зараз доступні майже кожному, що вже чудово. Органи державної влади тут теж доєдналися. Міська рада дарувала красиві та якісні екосумки успішним учням.

Всесвітній день Землі

Сьогодні, 22 квітня, в умовах дистанційного навчання для учнів 7-х класів учителем біології Заводовською О.А. було проведено урок на тему «Всесвітній день Землі». Учні ознайомились з історією виникнення цього свята та заходами, які проводяться в цей день.

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети.

Всесвітній день Землі

22 квітня-Всесвітній день Землі.

Учні 2 Д класу розглянули проблему забруднення Земної кулі. Прийом “Фішбоун” допоміг дітям проаналізувати екологічну ситуацію на Землі. Цікава гра”Сортуємо відходи” навчила поділяти сміття по групах. Діти дізнались, які групи сміття підлягають переробці і що можна виготовити з відходів.
Учні записали, що вони робитимуть для збереження Землі, та зробили замальовки.

22 квітня-Всесвітній день Землі.

“Північно- Льодовитий океан”

На онлайн-уроці з географії в 7-В класі, де тема була “Північно- Льодовитий океан”, учні зосередили увагу на забрудненні вод Світового океану. Зокрема, забруднення сміттям, хімікатами, каналізаційними стоками.

У різних куточках світу проходять акції зі збору сміття. Людство замислилось про гармонійне співіснування природи й людини. Розробляються шляхи подолання екологічної кризи.

"Північно- Льодовитий океан"

Завантажити (PDF, 926KB)

Тварини і рослини Червоної книги України

Беркут Aquila chrysaetos (Linnaeus, 1758)

Чисельність і причини її зміни: Наприкінці ХІХ — на поч. ХХ ст. гніздився не лише в Карпатах, але і на територіях сучасних Кіровоградської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Дніпропетровської обл. У 1940– 1954 рр. чисельність осілої карпатської популяції не перевищувала 10–11 пар. У середині 1960-х рр. в Карпатах налічувалось 6–8 пар. Зараз карпатську популяцію оцінюють у 10–15 пар. Європейську гніздову популяцію у 2004 р. оцінювали у 8,4–11 тис. пар. На стан виду негативно впливають: знищення старих ділянок лісу, де птахи гніздяться; скорочення кормової бази; вбивство птахів для виготовлення опудал; випадкове потрапляння у мисливські пастки.

Не руйнуй гармонії земної!

Щороку, починаючи з 2010 року, 22 квітня відзначають Міжнародний день Матері-Землі.
На онлайн-уроках біології під керівництвом вчителя Старовойтової Л.В. учні 9-Д та 9-Е класів вивчали тему “Біосфера.Захист та збереження біосфери”.
Діти підготували презентації про рослини та тварини, занесених до Червоної книги України.

Не руйнуй гармонії земної

До Міжнародного дня Землі

До Міжнародного дня Землі учителем основ здоров’я Омельченко Ю.М. для учнів двох 5-Г та 5-Д класів був проведений урок, присвячений екологічним проблемам планети.

До Міжнародного дня Землі

Земля – наш дім

Сьогодні, у Міжнародний день Землі на групі продовженого дня 1-А, 1-Б класів (вихователь Опенько С.М.) було проведено заняття ”Земля – наш дім”. На занятті переглянули та обговорили відео “Збережемо довкілля чистим”, намалювали малюнки, виготовили закладки, погрались в екологічні ігри “Сортуй правильно”, “Так чи ні?” . Ми нашу Землю з Днем народження вітаємо,
Мільярди літ їй жити бажаємо!

Земля - наш дім