Daily Archives: Квітень 21, 2021

Моє довкілля – моє майбутнє

Учні 1-А класу творчо, екологічно, цікаво, а головне пізнавально провели навчальний день,присвячений до дня Землі.
Переглянувши презентацію про важливість повітря і озону та збереження навколишнього середовища, дізналися чи завжди сонечко приносить користь і як захистити себе від шкідливого випромінювання. Діти пограли у пізнавальну гру “Дій за озон”, розв’язали математичні приклади та складали пазли “Коли Земля каже дякую, а коли страждає “. А на завершення підготували малюнки під гаслом “Захисти природу!”

Моє довкілля - моє майбутнє

Запрошуємо школи взяти участь у проєкті “Моя кар’єра в Україні”

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (платформа Career Hub) спільно з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні».

Партнери проєкту: Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.
Проєкт “Моя кар’єра в Україні” реалізується шостий рік поспіль з метою показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір професії та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молоді.