Daily Archives: Квітень 29, 2021

Великдень – одне з найбільших свят

Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. До свята готуються заздалегідь — печуть паски, роблять крашанки й писанки. Долучилися до святкових традицій і учні 4-Г класу. На уроці мистецтва вивчили та заспівали великодню пісню, подивились навчальний мультфільм “Загублене яєчко” та проявили свої творчі здібності у художньому розписі писанок. На трудовому навчанні створили аплікацію “Великодній кошик”. А на позашкільному майстер-класі учні з великим задоволенням і натхненням виготовили незвичайну великодню свічку.🕯

Навчальна евакуація

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 29 квітня 2021 року в нашому закладі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після трьох довгих дзвінків, які сповістили працівників й учнів НВК про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації зі школи, учні початкових класів,  у супроводі вчителя, організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика, на якому шикувалися по класах.

Після цього педагогами проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей  в класі у цей день та про кількість евакуйованих.

Сподіваємося, що навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишиться тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід щоб ніколи не застосовувався в житті.

Навчальна евакуація

Великодній кошик для воїнів

Наш захисник! Вітаємо зі святом!

Знай, молимося за тебе ми щодня!

Із перемогою додому повертайся!

Тебе чекають друзі і рідня!

Наближається світле свято Христового Воскресіння, і кожна сім’я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні вчителі, учні та батьки нашого НВК потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою – на передовій. Аби свято Воскресіння Христового відчули і бійці в зоні ООС, протягом тижня в закладі пройшла благодійна акція «Великодній кошик для воїнів».

Усі небайдужі долучилися до доброї справи. Тож разом зібрали традиційні великодні гостинці. Тут і пасочки, і кава, чай, солодощі, а також предмети першої необхідності. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі малюнки та поробки.

Діти з величезним задоволенням малювали вітальні листівки захисникам, щоб висловити в них найщиріші побажання з нагоди Пасхальних свят. А бажали їм міцного здоров’я, щастя, сили, мужності, перемоги, миру, веселих Великодніх свят і обов’язково повернутися здоровими до своїх рідних домівок.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатний початок нашої перемоги!

Великодній кошик для воїнів