Daily Archives: Квітень 16, 2021

Екскурсії до шкільної бібліотеки учнів перших класів

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу йшла мова під час екскурсій для наших наймолодших школярів, учнів перших класів. У шкільній бібліотеці їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Першокласники дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки, енциклопедії та дитячі журнали, які є в бібліотеці. Також мали змогу переглянути мультфільм «Казка про загублену книжку», де розповідалося про правила поводження з книгою та як потрібно вести себе у книгозбірні, а чого не слід робити.

Учні, які побували на екскурсії, тепер мають змогу записатися до бібліотеки і стати її читачами.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія. Сподіваємося, що бібліотека стане для першокласників улюбленим місцем для читання.

А я просто українка, україночка

«А я просто українка, україночка», – під таким гаслом в нашому закладі  відбувся флешмоб дівочої краси серед дівчаток 4-х класів.

У кожній маленькій україночці своя чарівність, неповторність, вишуканість, елегантність, оригінальність, чарівність. «Дівчата,  як віночок України-неньки, кожная дівчина –  квітка України, а дівчата наші за ті квіти кращі».

Пишаймося своїм минулим і тим, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням.

З турботою про Землю

Цього тижня учні 1-Г класу поглиблювали та вдосконалювали свої знання із захисту довкілля та збереження екології. Щодня маленькі першокласники  відкривали для себе таємниці навколишнього світу, дізнавалися що за наука «екологія», яку шкоду приносить їй суспільство, вчилися цінувати та берегти природу.

Підсумовуючи одержані учнями знання та враховуючи те, що 22 квітня відзначатиметься Всесвітній день Землі,  класним керівником Кучер К.А. був проведений урок  «З турботою про Землю».

Під час уроку школярі переглянули цікаві відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС, з яких дізналися яку користь приносять дерева та ліси,   наскільки важливо берегти природу, а головне як правильно її оберігати. Діти ознайомилися з правилами збереження природи, доповнили їх. Наприкінці уроку першокласники пограли в еко-гру «Сортуємо сміття – рятуємо планету!» тим самим змогли застосувати здобуті знання вправляючись у правильному сортуванні сміття.

Як і багато інших процесів, великі зміни починаються з маленьких кроків. Сьогодні школярі з’ясували причини забруднення і наслідки дій людини, які особливо актуальні для нашої планети, навчилися цінувати та берегти природу, збагатили свої знання із захисту довкілля та збереження екології.

Земля - наш спільний дім

Для учнів оголосили конкурс творчих робіт про спадщину України – як узяти участь

«День Землі»

Учні 3-Є класу на чолі з класним керівником провели захід «День Землі».
Колективно обговорювали тендітність нашої планети, важливість сумлінного оберігання її. Дітки поділилися своїм вкладом до захисту природи, що викликає велику гордість за наше покоління!

«День Землі»