Daily Archives: Квітень 23, 2021

Країни Європейського Союзу

23 квітня учні 4-Б класу на уроці «Навколишній світ» представили свої проекти на тему «Країни Європейського Союзу». Діти, опрацювавши додаткову літературу, інтернет-джерела творчо оформили свої проекти, поділились один з одним цікавими фактами про країни ЄС, історію виникнення ЄС і багато іншого.

Країни Європейського Союзу

Стінгазета

На уроках читання учні 2-А класу познайомилися із таким видом інформації, як стінгазета. Тому і виникло бажання у кожного створити свою стінгазету, обравши тему за бажанням. Вийшло дуже цікаво. Адже, кожен намагався розповісти про свої захоплення, про відпочинок з родиною, про визначні місця рідної Бучі, про дружбу однокласників. Діти багато дізналися один про одного.

стінгазета

Дружити треба вміти.

Уміти дружити – це справжнє мистецтво, якому ми вчимося протягом усього життя. І дуже важливо не тільки мати хорошого вірного друга, але й самому бути справжнім другом. А бути справжнім другом – це значить навчитися поступатися чимось своїм ради когось, вміти радіти чужим успіхам, віддавати тепло своєї душі і серця.
Цього тижня учні 2-Г класу розширювали та поглиблювали знання про взаємовідносини людей, вчилися оцінювати різні життєві ситуації, розрізняти поняття “друг”, “товариш”, складали “асоціативний кущ”, збирали вислови про дружбу, обговорювали та створювали правила дружби. А під кінець тижня створили своє дерево дружби.

Дружити треба вміти.

Готуємось до свята Великодня

Учні 3-Д класу разом з класним керівником Лавровською В.А. вирішили заздалегідь підготуватись до світлого свята Великодня!
Знову зібрались командою і розписували писанки. Ознайомились зі стилем розпису різних регіонів України, але діти розписували у своєму духовному баченні. Було дуже атмосферно, дружньо, весело. Кожен особисто приєднався до свята і поняття розпису!

Готуємось до свята Великодня