Daily Archives: Грудень 3, 2021

У передчутті свята

Наближається чудове та улюблене усіма свято – Новий рік. Як можна не любити цю зимову казку, наповнену радістю, блиском мішури й запахом мандаринів?
У нашому закладі розпочалися приємні моменти підготовки до головного свята року. Учні разом з класними керівниками прикрашають свої кабінети. Шкільні коридори наповнюються атмосферою свята.
Святковий настрій посилюється.

У передчутті свята

Виставка творів Григора Тютюнника до 90-річчя від Дня народження

У бібліотеці нашого НВК розгорнута виставка-персоналія, присвячена 90-річчю від Дня народження Григора Михайловича Тютюнника – українського письменника, неперевершеного майстра короткого жанру (новели, оповідання), перекладача, дослідника національного характеру в українській літературі 1960-70-рр.

На виставці експонуються видання про життєвий і творчий шлях письменника, літературна спадщина у вигляді друкованих збірок творів автора різних років його творчої діяльності. Серед творів письменника можна ознайомитися із оповіданнями та повістями: «Облога», «Климко», «Степова казка», «Коріння», «Холодна м’ята» та іншими творами.

Завітайте до нашої шкільної бібліотеки та ознайомтеся з творами видатного новеліста української літератури.

Виставка творів Григора Тютюнника

Тиждень доброчесності

З 29 листопада по 03 грудня 2021 року у нашому закладі проходив Тиждень доброчесності.
Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “доброчесність”, спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті. Під час годин спілкування “Будемо доброчесними!”, “Доброчесність у закладах загальної середньої освіти”, “Академічна доброчесність” учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.
Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. Тож будьмо доброчесними!

Акція “16 днів без насильства”

У рамках щорічної акції “16 днів без насильства” відбулася зустріч учнів 8-Г та 9-В класів з працівниками поліції. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів за скоєні правопорушення.
Зустріч пройшла у формі діалогу. Всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Акція “Шістнадцять днів без насильства”