Daily Archives: Грудень 21, 2021

Віфлеємський Вогонь миру

Сьогодні до нашого закладу завітали пластуни, які передали символ любові, добра і радості нашій школі – Віфлеємський Вогонь миру. Віфлеємський Вогонь миру – це міжнародна щорічна скаутська акція. Її проводять перед Різдвом Христовим, поширюючи вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа. Отримати Вифлеємський вогонь може будь-хто.

Вифлеємський Вогонь миру

Демонстраційна гра “Мандри Київщиною”

Сьогодні спритним, креативним, невтомним учням 4-Г класу випала можливість дослідити культурну спадщину Київщини за авторським курсом Наталії Юрчак “Культурна спадщина Київщини для дітей” (регіональна освітня програма для дітей).
З дітьми були проведені цікаві, пізнавальні, захоплюючі подорожі, в яких вони змогли показати свої театральні вміння та знання з математики, природи.
Також наша школа отримала карту демонстраційних подорожей “Мандри Київщиною”, яку підтримує Європейський союз за програмою House of Europe, в яку тепер зможуть грати та поглиблювати свої знання всі бажаючі.

Демонстраційна гра “Мандри Київщиною”