Daily Archives: Грудень 6, 2021

Перші кроки у світі науки

Сьогодні відбувся шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Публічний захист власних наукових досліджень – хвилююча мить, до якої учасники готуються не один місяць. Креативно, водночас дотримуючись вимог наукової комунікації, учні висвітлити перед членами журі та своїми однокласниками основні результати роботи. До захисту було представлено дві роботи учнів 11-А класу: Васькова Дмитра (у секції Фінанси, грошовий обіг та кредит) та Осипчук Ірини (у секції Правознавство). Бажаємо успіху нашим юним науковцям на міському етапі!

Перші кроки у світі науки

На варті Вітчизни

Щорічно 6 грудня в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні сили України»  відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

У бібліотеці нашого НВК діє книжкова виставка «На варті Вітчизни», яка присвячена 30-річчю Збройних сил України. На виставці розміщено матеріали про солдат і офіцерів Збройних сил, які гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій і побажань.

На варті Вітчизни