Daily Archives: Грудень 9, 2021

Правила безпечної поведінки

Навчити дитину самостійно оберігати власне
здоров’я і життя – ось основне завдання сьогодення.
У цьому учням 1-Г класу допомогла працівник Бучанського відділу поліції.
На уроці було опрацьовано основні правила безпечної поведінки на вулиці, вдома, в громадських місцях та ін. А також роз’яснено дітям, як діяти в разі небезпеки.
У кінці уроку батьківський комітет класу на згадку про таку цікаву і корисну зустріч подарували печиво із зображенням поліцейського автомобіля.

Правила безпечної поведінки

Година спілкування “Життєві цілі – шлях до вашого успіху”

Цілеспрямованість — це прагнення людини до досягнення наміченої мети. Як правило, такі люди не зупиняються на досягнутому, вони завжди йдуть вперед, стаючи успішними.
Саме цю рису сьогодні під час виховної години розвивали учні
7-В класу.
Усі записали свої цілі на наступний 2022 рік — і вже через рік ми повернемося до записів та побачимо, а чи досягли всі своїх поставлених цілей?

Життєві цілі - шлях до вашого успіху

Важлива зустріч

Сьогодні в актовій залі відбулась ще одна зустріч учнів 7-А, 8-В, 8-Д, 8-Е, 9-Д класів з Сергієм Івановичем Безпальчуком, офіцером патрульної поліції на тему  «Відповідальність підлітків за правопорушення, розв’язання конфліктів мирним шляхом».

Під час зустрічі школярі мали можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь.

Сподіваємось, діти зрозуміли, яку вони можуть нести відповідальність за ті чи інші правопорушення.

Висловлюємо подяку за співпрацю.

Важлива зустріч