Daily Archives: Грудень 7, 2021

Хустка – наш оберіг

7 грудня відзначається День української хустки.
Хустка – це наш оберіг, невід’ємна частина української культурної спадщини. Вона є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи.
А хустка в нас завжди була в пошані …
Нехай барвисті, як сад навесні, наші рідні українські хустки, залишаються в серці кожної українки!

Хустка - наш оберіг

Поважаємо традиції інших, знаємо та цінуємо свої

Сьогодні учні 3-Е класу долучилися до національного флешмобу до Дня української хустки. Традиційно 07 грудня вся Україна відзначає Всесвітній день української хустки. Адже, українська хустка є невід’ємною частиною української культури та з давніх-давен вважалася головним оберегом, символом любові та злагоди. Ми залюбки одягнули чудові українські обереги та згадали історію свята.

Поважаємо традиції інших, знаємо та цінуємо свої

День відповідальності людини

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради №5286 від 16 липня 2021року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Так, у бібліотеці нашого НВК, 7 грудня за круглим столом зібралися учні 9-Д класу, які ознайомилися з біографією та життєвою діяльністю Богдана Гаврилишина та переглянули відеопрезентацію з Положеннями про «Декларацію відповідальності людини». Разом з бібліотекарями діти обговорили і проаналізували пункти Декларації та кожен  мав змогу висловити свою думку відносно Положень Декларації.

Під час обговорення даної тематики учасники дійшли до однієї істини: «Якщо кожна людина з великою відповідальністю буде ставитись до своїх обов’язків, то світ неодмінно стане кращим».

День відповідальності людини

Свято Катерини

Україна з давніх часів славиться своїми самобутніми традиціями та аутентичним колоритом, які вона безперестанно передає з покоління в покоління. Більш за все вони знаходять своє відображення в національних святах, збережених віками обрядів, вірувань та звичаїв. Саме свята своєю неповторністю розкривають велике культурне надбання українського народу.

У день Святої Катерини учні 8-В класу разом з класним керівником Кот Н.М. на виховній годині згадали історію і традиції давнього православного свята, обговорили прикмети цього дня.

А наприкінці години спілкування зробили гарні фото на пам’ять.

Свято Катерини

Проект “Книга – мудрий наставник і друг”

Даний проект підготували учні 3-Е класу з допомогою класного керівника Бондаренко С.А., заздалегідь зібравши матеріали, згрупували їх і представили відгуки про прочитану книгу у формі презентації. Така робота вчить учнів правильно підбирати книги для читання, пошуку необхідної інформації у книгах, розширює уявлення дітей про значення книг у житті людини, формує читацькі смаки, вміння об’єктивно оцінювати свою діяльність, робити висновки, сприяє пошуковій діяльності, а також викликає бажання співпрацювати, дає можливість розкрити свої здібності і задатки.

Книга - мудрий наставник і друг