Daily Archives: Грудень 19, 2021

Свято Миколая

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят і дорослих, і дітей. Але саме маленькі українці більше за усіх очікують від цього дня приємних сюрпризів, подарунків і див.

Хочемо побажати усім у це світле свято змін на краще. Нехай Святий Миколай залишить позаду усі негаразди і принесе кожному цілий мішок здоров’я, щастя, добробуту і достатку. Зі святом!

Свято Миколая

Свято вдалося!

День Святого Миколая учні 5-А класу разом з класним керівником Стужук І.В. відвідали шоколадну фабрику ”РОШЕН” та взяли участь у створенні власних солодких презентів. Діти переглянули 15-хвилинний фільм про шоколад і про історію фабрики, продегустували справжній молочний шоколад та відвідали виробничий цех міні-шоколадок.
Після цього усі створили унікальні упаковки для шоколаду за власним дизайном та упакували туди цукерки.
Свято вдалося!

Вітаємо з перемогою в турнірі з настільного тенісу, присвяченого Дню Святого Миколая Носенко Ксенію, ученицю 3-Г класу, Шаіпова Девлета, учня 9-Г класу, Сотніченко Єлизавету, ученицю 10-Б класу.

Вітаємо із зайнятим ІІ місцем в турнірі з настільного тенісу, присвяченого Дню Святого Миколая Єгорова Вадима, учня 11-А класу.

Керівник: Полякова Ніна Володимирівна

Переможці