Daily Archives: Грудень 15, 2021

Подорож в Чайну Країну

Уже стало доброю традицією у бібліотеці нашого НВК відзначати Міжнародний день чаю. І дійсно, приємно зимою зігрітися запашним чаєм, поговорити з друзями, однокласниками, послухати розповіді про традиції чаювання у різних країнах, історію виникнення чаю, цікаві факти про нього.

Про цілющі властивості чаю знають практично в усіх куточках нашої планети. Учасники чаювання розповіли про слов’янські традиції, показали різноманітні атрибути, посуд, різні види чайного заварювання. Учні з цікавістю переглянули відео сюжети про заварювання чаю та про методи визначення якісного чаю.

Свято було інтернаціональним. Наприклад, чаювання в Азербайджані – це справжня церемонія, яка символізує гостинність. А в Анголі чай готують виключно чоловіки, причому різними способами та вигадками, перетворюючи чаювання у казковий ритуал.

Усі учасники свята смакували запашні чаї з печивом, цукерками та фруктами. Усі присутні були в гарному та піднесеному настрої.

Подорож в Чайну Країну

Акція «Підтримай солдата» до Дня Святого Миколая

Безкорислива допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності.

У нашому закладі існує добра традиція благодійництва: щороку  учні, батьки та вчителі збирають різні смаколики, малюнки, листи-привітання  нашим героям на передову.

Величезна подяка всім учасникам акції «Підтримай солдата».

Ми переконані, що наша підтримка надзвичайно важлива для бійців. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному герою та вселяють віру в те, що про них у рідній стороні не забувають.

Акція «Підтримай солдата» до Дня Святого Миколая

Його величність – чай!

Сьогодні вихователь групи продовженого дня Опенько С.М. для учнів 2-А та 2-Б класів провела тематичне заняття, присвячене Міжнародному дню чаю. Діти підготували інформацію про сорти чаю. У шкільній
їдальні провели чаювання. І в кожного став чудовий настрій від приємного спілкування і смаколиків.

Його величність - чай!

Фітнес-тайм перерви

Щоб бути здоровим і радіти кожному дню, не потрібно багато.
У нашому закладі для всіх бажаючих кожної середи проходять веселі Фітнес-тайм перерви.
Дійсно, щоб життя грало яскравими барвами, а всередині вирувало бажання вчитися, творити, сміятися й здійснювати мрії, потрібно бути здоровим. Здоров’я — це зелене світло для цікавого, насиченого життя.
Це бадьорий крок і хороший настрій. Врешті-решт, здоров’я — це молодість. Саме за здоровою молоддю — тобою і твоїми ровесниками — майбутнє України.
Головне — здоровим бути.
Це потрібно всім збагнути!
Фізкультура і спорт хай увійдуть в життя,
І тоді буде світлим у нас майбуття!

Фітнес-тайм перерви

Чай та чайні традиції

У Міжнародний день чаю учні 5-Г класу разом з класним керівником Жуковським Б.М. провели виховну годину, на якій розширили знання та історію походження чаю, ознайомились з особливостями походження чаю.

А в кінці виховної години посмакували чаєм.

Чаювання у 8-Д класі

Чи знаєте Ви, що найпопулярніший напій на Землі – це чай .Його п’ють у будь- якому куточку нашої планети. Він має лікувальні властивості, допомагає уникнути багатьох хвороб.
Проте чашечка чаю, випита на самоті, здатна заспокоїти і змусити забути про дрібні проблеми, а чай, випитий в компанії, створює радісну дружню атмосферу.

Чаювання

Відкритий урок для молодих спеціалістів

15 грудня 2021 року учитель музичного мистецтва Мащенко С.Є. провела відкритий урок  для молодих спеціалістів на тему «Зимові свята».

Учитель ознайомила другокласників із зимовими календарно-обрядовими піснями, з обробками українських народних пісень, надала учням уявлення про музику як мистецтво, що розповідає про життя людей і навколишній світ мовою звуків.

Під час уроку діти співали колядки та щедрівки, розгадували загадки, виконували ритмічні вправи у супроводі музичних інструментів.

Підсумком  уроку був подарунок для Святого Миколая – малюнок, який діти із задоволенням намалювали до свята.

Відкритий урок для молодих спеціалістів