Daily Archives: Грудень 29, 2021

Подяка від воїнів

Фантастичний світ супергероїв

Сьогодні учні 8-Г класу разом з класним керівником Орловою Л.М. відвідали кінотеатр та переглянули цікавий фільм. Усі діти поринули у фантастичний світ супергероїв. Отримали масу задоволення, налаштувалися на новорічні свята та цікаві канікули.

Фантастичний світ супергероїв

Новорічний марафон!

Працювати з дітьми – це кожного нового року вірити в чудеса. Створити казку для дітлахів легко, особливо, коли вони і є маленькі казкові герої.
У передноворічні дні 5-Д клас погодився на аферу класного керівника Чумак Ірини Василівни влаштувати марафон новорічних розваг. Спочатку ігрова кімната, потім веселий мультик з повними щоками попкорну. Зафіксували спогади фотосесією біля головної ялинки міста. Продовжили марафон на казковому шкільному святі. Завершили марафон обміном подарунків від “Таємного Санти”.
Підсумки навчального року підведемо завтра. І сварити ніхто не буде, бо оцінок поганих немає.
Хай казкового настрою вистачить на увесь рік!

Новорічний марафон