Daily Archives: Грудень 28, 2021

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – Осипчук Ірину (секція “Соціологія”) та Васькова Дмитра (секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит”), учнів 11-А класу.
Вчителі: Денисова Надія Валентинівна
Трофименко Ольга Вікторівна

Подорож до театру

26 грудня 7-Г клас разом із класним керівником Іщук Л.Л. відвідали Київський академічний театр юного глядача́ на Липках. Учні переглянули виставу «Привид замку Кентервіль». Вистава проймає до глибини душі, заставляє переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття.

«Сьогодні була на виставі і цим дуже задоволена! Дивлячись цю виставу, час проминув зовсім швидко і непомітно.», «Дуже гарні костюми акторів, спецефекти, постановка самої п’єси, гарно передано сюжет, з емоціями, почуттями.», «Дуже сподобалось, залюбки ще раз відвідаю саме цей театр!»- ділилися враженнями семикласники.

Подорож до театру

Новорічна казка у нашому закладі

Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну мить.
Сьогодні у нашому закладі панував радісний, святковий настрій. Адже до учнів початкових класів завітала новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та веселими хороводами.
Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій. Святковий настрій у малечі залишиться надовго!

Новорічна казка у нашому закладі

Музей науки та Міжнародна виставка CERN “Прискорюй науку”…

Саме тут побували учні 10-Г класу разом із класним керівником Рудницькою О.А. Чи було цікаво? Звичайно, адже ніхто не проводив нудних лекцій, не змушував мовчки слухати екскурсовода. Навпаки, можна було все спробувати самому чи з друзями, поекспериментувати.
Комусь сподобалося кататися на велосипеді з квадратними колесами, хтось відпочивав у круглих стільцях, а інші досліджували особливості звука, світла, кристалів, магнітів, будову організму людини та ще багато цікавого.
Досліджувати й експериментувати з друзями – надзвичайно!

Музей науки та Міжнародна виставка CERN "Прискорюй науку"

Похід у кінотеатр

Учні 8-Д і 7-Д класів разом з класними керівниками Мазною А.Л. та Чайкою М.П. відвідали кінотеатр ”Filmax“ і переглянули фільм ”Людина-павук”.
Ключовим позитивним моментом став не фільм, а спільний відпочинок, розваги разом із однокласниками, можливість поспілкуватися одне з одним, поділитися враженнями від фільму.
Усі весело провели час в колі однолітків та отримали
позитивні емоції.

Похід у кінотеатр