Daily Archives: Грудень 10, 2021

Декада музичного, образотворчого мистецтва та художньої культури

У нашому закладі з 26 листопада по 10 грудня було проведено декаду музичного, образотворчого мистецтва та художньої культури. Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет, присвячених творчості митців- ювілярів 2021 року (Й.Бокшай, С.Шишко, А.Коцка, Д.Бортнянський, І.Миколайчук, С.Прокоф’єв) (Новикова Н.В.).
26 листопада відбувся виховний захід «Музичні вечорниці» для вихованців вокального гуртка (Мащенко С.Є.). Всім бажаючим було запропоновано переглянути відеозапис ювілейного концерту до 70-річчя з дня народження Н.Яремчука, в якому взяли участь творчі колективи Бучі.
Протягом декади стіни навчального закладу були прикрашені тематичними виставками творчих робіт учнів «Чарівний світ мистецтва» (Марценюк Ю.Г.). У школі пройшла виставка – конкурс тематичних стінних газет «Свято наближається» (Мащенко С.Є.), інтерактивна вікторина «Київ на картинах С.Шишка» (Новикова Н.В.).
10 грудня відбувся відкритий урок Новикової Н.В. у 10-Г класі з теми «Йога. Мистецтво медитації», на якому всі присутні практикували техніку малювання мандали.

Декада музичного, образотворчого мистецтва та художньої культури

Шоколадні історії

10 грудня учні 3-В класу разом з класним керівником Клокун Л.М. відвідали шоколадну фабрику “Рошен”. Діти із захопленням брали участь у майстер – класі по виготовленню подарункової коробочки для шоколаду та познайомилися з процесом виробництва смаколиків.

Шоколадні історії

Правничий квест

Сьогодні у нашому закладі відбувся правничий квест, присвячений Дню прав людини для 9-тих класів.
Командам необхідно було пройти станції, які були вказані на маршруті кожної команди: “Правопорушення”, “Юридичні факти”, “Двері у світ знань”, “Закон “Про фізичну культуру і спорт”, “Права й обов’язки людини”.
Результати квесту:
І місце – комада “Victory” (9-В клас) та команда “Юні правознавці” (9-Б клас), набравши однакову кількість балів: 36 із 40 балів.
ІІ місце – команда “Діти пустелі” (9-А клас).
ІІІ місце – команда “Феміда” (9-Д клас) та команда “Стріла” (9-Г клас)
Це було дуже захоплююче! Усім командам сподобався квест, а особливо було приємно бачити радісні посмішки учасників.

Правничий квест