Daily Archives: Березень 15, 2017

Шановні батьки!

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 року № 682 „Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів” та наказу головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації від 04.10.2010 року № 467-АД „Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів” доводимо до Вашого відома схему щорічних обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

Спартакіада – 2017

“Спартакіада – 2017” в Українському гуманітарному інституті
15 березня у спортивному комплексі Українського гуманітарного інституту пройшла четверта за ліком Спартакіада для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Організаторами заходу виступили Український гуманітарний інститут та відділ освіти Бучанської міської ради.

Що таке щеплення?

Це – введення в організм людини медичного препарату (вакцини), який стимулює вироблення імунітету від певної хвороби, не викликаючи власне хворобу.

Вивчаємо літературу не лише на уроках

Тарас Шевченко – геній української літератури, який мав величезний вплив на всіх українців та спонукав їх до рішучих дій, починаючи з моменту виходу “Кобзаря” у 1840 році. Під час Шевченківських днів особлива увага приділяється вивченню творів Тараса Шевченка. Учні 9-А класу не лише вивчають вірші та поеми Тараса Григоровича на уроках української літератури, а й разом з учителем української мови та літератури Рудницькою О.А. відвідали виставу “Сон” в Театрі юного глядача.