Daily Archives: Жовтень 12, 2016

Засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією «Росток»

11 жовтня  у нашій школі відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією «Росток» з теми «Навчально-творча діяльність молодших школярів. Шляхи впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках української мови».

Учасники засідання відвідали урок з української мови у 2-А класі, з використанням інформаційних технологій, з теми: «Голосні та приголосні звуки» (вчитель Макарова І.М.). Інна Миколаївна під час уроку виховувала у дітей любов до рідної мови, робила процес вивчення мови захоплюючим і цікавим, адже як сказав В.Сухомлинський “Виховувати любов до рідної мови – значить утверджувати почуття захоплення, здивування, схвильованість».  Високий рівень подачі матеріалу сприяв створенню атмосфери довіри, доброзичливості, що дозволило кожному учню повірити у власні сили. Діти були дуже активні, допитливі, творчі.

Театр для душі

У неділю, 9 жовтня, учні 10-А класу разом із класним керівником Ситніковою Н.О. та вчителем української мови та літератури Рудницькою О.А. відвідали театр ім. І.Я. Франка, де мали змогу переглянути виставу “Мартин Боруля” за одноіменною п’єсою Івана Карпенко-Карого.