Daily Archives: Жовтень 8, 2016

Подорож учнів 8-А класу до міста Переяслав-Хмельницького

8 жовтня 2016 року учні 8-А класу разом з класним керівником Ситник Г.М. здійснили чудову подорож до міста Переяслав-Хмельницького. Попри похмуру погоду, враження від екскурсії світлі і радісні. Учні побували в музеї Г. Сковороди, що знаходиться в будинку колишнього колегіуму, в якому викладав Григорій Савич. Хвилюючі враження залишились у дітей від діарами бою на Букринському плацдармі. Побували учні і в музеї, що називається «Шевченків заповіт». А яким було щире здивування і захоплення учнів, коли вони зайшли в ту кімнату, в якій Тарас Григорович написав «Заповіт»  і побачили речі, до яких торкалась рука Великого Кобзаря.

Брейн-ринг «Підліток і право»

Напередодні Дня юриста в актовій залі школи проходив міський етап інтелектуальної гри брейн-ринг «Підліток і право». Командою-представником школи були учні 10-А класу: Бондаренко Богдан (капітан), Рудницька Аліна, Борисова Вікторія, Пащенко Дмитро, Овчаренко Анна. Керівник – Денисова Н.В., учитель правознавства.

Крилом поезія нас пригорнула…

Уже традиційним став для нашого міста фестиваль “Буча книжкова”. Це дійство ось уже вдруге збирає письменників, видавців та любителів книг. Учні нашої школи теж долучилися до проведення фестивалю, адже просто не могли залишитися осторонь такої цікавої події.