Daily Archives: Квітень 4, 2018

Декада початкових класів

У нашому закладі стартувала декада початкових класів. Розпочалася вона 03 квітня з урочистої лінійки, під час якої учні 1 – 4 класів мали змогу познайомитися з планом заходів, які проходитимуть у НВК.

А сьогодні, 04 квітня, традиційно уже на початку декади, День здоров’я і спорту. Розпочався він з параду спортсменів під назвою «Маленькі зірочки великого спорту». Наші маленькі школярі сьогодні принесли у школу свої нагороди за досягнення у спорті: медалі, кубки, дипломи, грамоти. Вони весь день з гордістю носили медалі, цим самим заохочували своїх однокласників до  занять спортом.

Запрошуємо учнів та вчителів до участі в інтернет-олімпіаді

Запрошуємо учнів взяти участь в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», яка покликана розкрити потенціал школярів та поглибити ступінь залучення ІКТ в сучасний освітній процес.
Інтернет-олімпада «На Урок» є безкоштовною як для учнів, так і для вчителів, які заявлятимуть школярів. Цього разу ми акцентували увагу на таких предметах, з яких і проводитиметься інтернет-олімпіада: