Daily Archives: Квітень 20, 2018

«Ярмарка професій»

Вже традиційним став профорієнтаційний захід «Ярмарка професій». Так і сьогодні,  20.04.2018 року, майбутні випускники Бучанського НВК № 4 мали змогу познайомитися з представниками провідних навчальних закладів Києва та Київської області, отримати інформацію стосовно умов вступу до обраного навчального закладу, дізнатися про спектр спеціальностей.
Даний захід проводився за ініціативи адміністрації коледжів, інститутів та університетів.

Подорож країнами світу

20 квітня в нашому НВК відбувся конкурс « Подорож країнами світу» серед учнів 8-9-тих класів. Кожен клас обрав собі країну, яку повинен був представити на конкурсі. Учні підготували цікаву інформацію про країну,яку обрали, яскраву презентацію, традиції та музичні номери тієї чи іншої країни, блюда національної кухні.