Daily Archives: Квітень 16, 2018

Декаду біології та хімії розпочато!

З 16 квітня в нашій школі стартувала Декада біології та хімії. Розпочали її учні 7-Д і 7-Е класів на уроці біології, проведеному у формі гри-змагання «Тварини та їх поведінка».

Учні активно та з цікавістю виконували запропоновані вчителем завдання – розгадували кросворди та загадки, грали в гру «Хто більше?», встановлювали логічні зв’язки між біологічними поняттями. Їх знання, активність та старання були заслужено оцінені вчителем.

Вистава “Лісова пісня”

6 квітня учні 10-х класів разом із учителем української мови та літератури переглянули виставу за драмою-феєрією «Лісова пісня» Лесі Українки в Театрі юного глядача. Звичайно, зміст вистави був відомий з уроків літератури, але кожен був здивований: хтось цікавими образами,хтось незвичними костюмами,а хтось сучасним прочитанням та модерною постановкою. Але всім, однозначно, було цікаво, вистава сподобалася та запам’яталася!

Візит учнів 8-Д класу на телеканал “Україна”

Чи були ви колись на телеканалі? Ні? А учні 8-Д разом із класним керівником Рудницькою О.А. побували в серці телеканалу «Україна», почули цікаву розповідь та відповідь на свої запитання, побачили телестудію, де знімають новини, «Про футбол», «Ранок з Україною» та інші прямі ефіри;монтажні кімнати, операторські,режисерські та інші дивовижні та таємничі приміщення.

Можливо, це перша сходинка до майбутньої професії! Виявляється, дивовижне поруч!