Daily Archives: Квітень 11, 2018

Інтелектуальна гра “Я люблю Україну”

Ми живемо в чудовій, мальовничій країні, назва якої – Україна. Ми  любимо чарівну калинову мову, цікавимося своєю історією. Учні 4-Г та 4-А класів доводили, що вони справжні патріоти і знають про свою державу все під час інтелектуальної гри «Я люблю Україну». Інтелектуальне змагання викликало неабиякий інтерес в учасників та вболівальників. В класі панувала «гаряча» атмосфера у всіх розуміннях цього слова, а перемогу здобули мудріші.

День дружби та творчості

Дружба — це велика цінність

Виключити з життя дружбу все одно,

що позбавити світ сонячного світла.

Цицерон

Сьогоднішній день декади був присвячений темі дружби та творчості. Надовго запам’ятаються учням 1 – 4 класів заняття-тренінги «Умій дружити». Під час тренінгу учні вчилися цінувати друзів та дружбу, виробляти в собі якості, що сприяють дружбі; розвивали вміння товаришувати; виховували уважне, безкорисливе ставлення до друзів, однокласників.

День пам`яті жертв концтаборів

11 квітня 2018 року в НВК №4 відбувся тематичний виховний захід до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів. Проводила урок учитель історії Ситник Галина Миколаївна для учнів 9 класу.

Старшокласникам були представлені матеріали тих звірств, нелюдських страждань в’язнів, що утримувалися в таборах. Галина Миколаївна озвучила цифри про сотні тисяч закатованих жертв нацистського режиму.

День відкритих дверей у НУБІП

11.04.2018 року майбутні випускники Бучанського НВК № 4 здійснили поїздку до Національного університету біоресурсів і природокористування України. У сучасній і затишній актовій залі усі запрошені мали змогу почути ректора, викладачів та голову приймальної комісії, які розповіли про переваги навчання:

Шановні випускники 2018 року!

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)

Пасхальний благовіст

“Пасхальний благовіст” – свято, що вже стало традиційним для Бучі. Оскільки учні нашого НВК – активні учасники всіх міських заходів, то й це не пройшли повз.

З самого ранку дівчата допомогли оформити великодню композицію, елементами якої стали прекрасні вироби  учнів НВК. Бучанці з цікавістю розглядали поробки, а інколи навіть запитували, як ту чи іншу створювали.